08.05.2019

Arte Galeriimaja avas sel nädalal ametlikult oma uksed. Tegemist on Telliskivi loomelinnaku vahetus läheduses asuva uue 82 korteriga majaga. Maja teeb eriliseks see, et sealsed korterid on vaid ühe- ja kahetoalised ning tegu on ärimaale ehitatud külaliskorteritega. Teisisõnu on tegemist puhtalt investoritele suunatud tootega ja sealjuures esimesega selles piirkonnas.

28.03.2019

Arte Galeriimajas käib tihe sebimine, sest alanud on korterite üleandmine ja asjaõiguslike lepingute vormistamine. Esimesed õnnelikud on korterid juba oma valdusesse saanud ning tegelevad põnevaima osa – sisustamisega.

24.01.2019

Mõnusalt karge Eestimaa talv on täies hoos, samamoodi nagu Arte Galeriimaja korterite müük. Öeldakse küll, et ,,tark ei torma’’, kuid kes soovib veel Arte Galeriimaja korteritest osa saada, peab kiirustama – 82-st korterist on tänaseks alles jäänud vaid 5!

18.12.2018

Kätte on jõudnud kingituste tegemise aeg ning seepärast pakume kõigile, kes sõlmivad veel selle aastanumbri (2018) sees Arte Galeriimaja korteri broneerimislepingu, 3 500 € suuruses soodustust hinnakirja hinnast. 

Kasuta võimalust ning tee veel selle aasta sees üks tark investeering ja broneeri 2-toaline korter Arte Galeriimajas.

11.12.2018

Kõik, kes käisid Arte Galeriimaja näidiskorteri esmaesitlusel, panid tähele, et mõnusas vestibüülis andsid iseloomu stabiliseeritud sambla kõrval põnevad ning väljendusrikkad maalid. Tegemist on Elina Kasesalu autoritöödega, mille Ta on loonud spetsiaalselt Arte Galeriimaja silmas pidades. Maalid hakkavad kaunistama lisaks vestibüülile ka maja koridore, et luua mõnus atmosfäär ühisaladele.

05.12.2018

Novembri esimeses pooles sai valmis Arte Galeriimaja vestibüül ning näidiskorter, mis lõid juba päris valmis maja tunde. Tegelikkuses on maja valmimiseni veel aega, sest tööd lõppevad alles järgmise aasta kevadeks.

06.11.2018

Meil on hea meel Teid kõiki kutsuda Arte Galeriimaja (Telliskivi 49) näidiskorteri esmaesitlusele 13. novembril ajavahemikus 12:00-19:00. Lisaks näidiskorterile on valmis ka vestibüül ning kliendipäeval ostuotsuse teinutele eripakkumine.

24.10.2018

Arte Galeriimajas on ehitus hoogsalt edasi liikunud ning oleme uhked, et peagi saame Teid kutsuda tutvuma meie näidiskorteriga. Kuid see pole veel kõik, näidiskorteriga koos oleme viimistlemas vestibüüli, mis selles majas omab erilist, justkui korterit pikendavat rolli.

Näidiskorteriks on 41,5 m² suurune kahetoaline korter, millel on ka oma armas 4,7 m² rõdu. Siseviimistlus on tehtud Classic pakett alusel ning presenteerime korteris ka meie poolt pakutava sisseehitatud mööbli ja tehnika võimalust (pakett sisaldab esikugarderoobi ning köögimööblit koos valamu, segisti ja integreeritud köögitehnikaga).

04.10.2018

Iga uus kodu vajab iseloomulikku sisekujundust. Mõnel juhul on kandvaks detailiks mööbel, teisel juhul  muudavad korteri koduks just pisikesed, ent kõnekad sisustusdetailid.

Kui Telliskivi piirkond on tuntud oma mõnusate söögikohtade ning peamiselt moele keskendunud disainipoekeste poolest, siis meie soovitame siit ostida ka omapäraseid sisekujunduselemente.

01.10.2018

Arte Galeriimaja ehitusplatsile on jõudnud sügis – vaated akendest ning tellingutelt on võtmas kuldset tooni ning see paitab silma. Kõige selle ilu keskel käib usinalt ehitus ning edasiminekud on märgatavad.

Töödega on jõutud  4-korruselises majas korruseti erinevatesse etappidesse. Kui 1. korrusel käivad juba maalritööd ning tehakse ettevalmistusi plaatimiseks, siis näiteks 4. korrusel laotakse alles viimaseid šahte kinni, et saaks ka seal alustada kipsseinte ehitusega. 3. korrusel on jõutud kipsseinte karkassi punumiseni ning 2. korrusel ehitatakse juba kipsseinasid ja teostatakse nende sees kaabeldus- ning torutöid.

05.09.2018

Aktiivne kinnisvaraturg ja soodsad finantseerimise tingimused panevad inimesi üha enam mõtlema üüriinvesteeringute peale. Väljaüürimiseks ostetud korter annab võimaluse paigutada raha ja tekitada passiivselt tulu tootev investeering.

Järgnevalt on kinnisvaraeksperte Tõnu Toompark välja toonud 7 teemat, mida väljaüürimiseks ostetava korteri soetamisel silmas pidama. 

30.08.2018

Need, kes Telliskivi 49 ehitusplatsil igapäevaselt silma peal hoiavad teavad, et mõni aeg tagasi ilmus Arte Galeriimaja sarikatele pärg. See ei tähendanud muud, kui ehitus on jõudnud nii kaugele, et oli aeg  korraldada ehitusmeeskonnale väike, ent traditsiooniline pidu.

31.07.2018

Imelistest suveilmadest ning päikesepaistest hoolimata on tööd Telliskivi 49 aadressil sujuvalt edenenud. Arte Galeriimaja korruste ehitamisega on ühele poole saadud ning hetkel toimub  katusepaneelide montaaž, järgneb parapettide ladumine ja ongi jõutud sinnamaani, et katusetöödega algust teha.

27.06.2018

Imeline juuni hakkabki otsa saama ning see on hea hetk heitmaks pilk Telliskivi 49 aadressile ehitatava Arte Galeriimaja ehitusseisule.

Maja seinad kerkivad ning oleme jõudmas juba järgmise korruseni – veel enne selle kuu lõppu jõuame 3. korruse paneelide monteerimiseni.

28.05.2018

Telliskivi 49 aadressil asuva Arte Galeriimaja ehitusplatsil käib kibe töö. Praeguses ehitusetapis on muudatused kergesti hoomatavad, sest maja kerkib silmnähtavalt. Hetkel on käimas neljakorruselise kivimaja teise korruse müüride ladumine ning aknasilluste betoneerimine. Juba juuni teisel nädalal plaanitakse jõuda järgmise korruse ehitamiseni.

15.05.2018

Kalamaja on Pertonile südamelähedane kant, sest paljud meie töödest on ära tehtud koduses Kalamaja piirkonnas. Just seepärast oleme aastaid toetanud Kalamaja päevade korraldamist ning meil on rõõm teatada, et juba sel nädalavahetusel on Perton oma telgi ning meeskonnaga seal väljas.

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!