ARTE GALERIIMAJA - STIILSE FUNKTSIONAALSUSE KEHASTUS.

Otsid korterit Tallinnas, mis on sama väljendusrikas kui Sina ise? Nüüd oled kohale jõudnud. Arte Galeriimaja Telliskivi loomelinnaku vastas toob kokku need, kelle jaoks ilu on elustiil ja mugav funktsionaalsus on kohustuslik.

Maja, kus kujunduselementidena on kasutatud palsameeritud sammalt ja puulehe lihtsustatud motiive, mahutab lahedasti Sinu ja Sinu sõbrad kokkusaamisteks disainitud vestibüülis. Samuti mahutab see mugavalt jalgratta, mille saad viia liftiga korterisse või jätta lukustatud jalgrattamajja.

Arte Galeriimajas on Sinu jalge ees Kalamaja ja Telliskivi loomelinnak, mis on kiiresti kasvanud Eesti loomemajandusliku ettevõtluse urbanistlikuks ja moodsaks keskuseks. Mida enamat oskaksidki soovida?

MIKS VALIDA KODU ARTE GALERIIMAJAS

 • SUUREPÄRANE ASUKOHT

  Arte Galeriimaja asub Kalamaja ja Pelgulinna piiril, jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ja kesklinnast. See toob Sinu kodu vahetusse lähedusse sadu võimalusi töötamiseks, vaba aja veetmiseks, meelelahutuseks ja paljuks muuks.

 • KÕIK ELUKS VAJALIK KÄE-JALA JUURES

  Telliskivi loomelinnaku ja Kalamaja lai valik restorane, kohvikuid, baare. Mitmekülgne kaubavalik Balti jaama turul koos toidupoe ja söögikohtadega.Kõik see on Sinu uuest kodust 5-minutise jalutuskäigu kaugusel.

 • TELLISKIVI LOOMELINNAKU LÄHEDUS

  Tallinna loomingu Meka asub Telliskivi 49 vahetus läheduses. Enam kui 200 loomemajanduslikku ettevõttet, värsked ideed ja arvukad kultuuriühendused muudavad elu Arte Galeriimaja elanikele põnevaks.

 • VÕIMALUSED JA LISATEENUSED

  Koos koduga Arte Galeriimajas saab endale soetada parkimiskoha hoovis või majaaluses garaažis. Jalgratta võib jätta lukustatud jalgrattamaja sisehoovis või viia suure liftiga koju. Mugavaks elukorralduseks on kättesaadavad ka koristusteenus, pesupesemisteenus ja remondimeheteenus.