INVESTEERIMINE EI OLE KUNAGI OLNUD NII LIHTNE!

PAKETT

1

VÕTMED-KÄTTE VIIMISTLETUD KORTER

Korterit Arte Galeriimajas on võimalik osta klassikalise võtmed-kätte lahendusena. Sellisel juhul on parkett, liistud, süvistatud valgustid ja siseuksed juba paigaldatud, seinad värvitud ja vannituba koos sanitaartehnikaga valmis.

PAKETT

2

KORTER SISSEEHITATUD MÖÖBLIGA

Sisseehitatud mööbliga paketis paigaldame peale võtmed-kätte viimistluse ka esikugarderoobi ning köögimööbli koos valamu, segisti ja integreeritud köögitehnikaga.*

 

*Uuri paketi saadavuse kohta lisa müügikonsultandilt

INNOVAATILINE

TARGA UKSE LAHENDUS

Telliskivi 49 projekt pakub investorile olulise lisaväärtuse. Paigaldame uutele Arte Galeriimaja korteritele omaniku soovil targa ukse lahenduse, mis võimaldab kodu läbipääsusüsteeme paindlikult hallata. Targa ukse süsteemiga varustatud uksi on võimalik avada võtmega, kaugteel või koodipaneelil õiget läbipääsukoodi sisestades.

Ukse läbipääsukoode saab korteri omanik genereerida ukse haldamise veebikeskkonnas. Seal saab omanik lisaks läbipääsukoodi loomisele määrata ka ajavahemiku, millal see toimib ja uksed, millest rentnik peaks läbi pääsema. Targa ukse lahendust on võimalik ühildada veebis broneerimise keskkondadega. Siis algab läbipääsukoodi kehtivus check-in ajal ja lõpeb check-out-iga

Läbipääsusüsteemide haldamine targa ukse lahenduse abil on lihtne, kiire ja seda saab teha kodust lahkumata. Koos majas saadaval olevate lisatenustega ei pea üürileandja oma välja renditavas Telliskivi 49 korteris isiklikult kohal käima – see säästab investorile väärtuslikku aega ja muudab mitme korteri samaaegse haldamise mugavaks.

LISATEENUSED

Lisateenuste kättesaadavus majas tähendab, et soovi korral ei pea korteriomanik üürnike vahetumisel ise kohale minema – koristus- ja pesupesemisteenuse või remondimehe, kes korteri järgmise üürniku jaoks korda seab, saab vajaduse korral tellida kaugteel.

Milline väärtus on Sinu jaoks Tallinnas asuva kinnisvarainvesteeringu puhul kõige olulisem?

Asukoht Telliskivi loomelinnaku vastas, Kalamaja ja Pelgulinna piiril, kesklinna ja vanalinna vahetus läheduses
Läbimõeldud planeeringute korterid, mida ilmestavad rõdud ja suured aknad
Kaughalduse võimalusega targa ukse lahendus ja lisateenuste kättesaadavus majas
Piirkonna väärtused - restoranid, kohvikud, Balti jaam koos turuga, nooruslik kogukond ja lihtne logistika
SAADA

Kiiresti kasvav ja populaarne piirkond Mugavad 2-toalised planeeringud, suurustega alates 41m2 Korteri välja üürimine ei ole kunagi olnud nii lihtne! Kalamaja - suurepärane elukeskkond!

Arte Galeriimaja asub rohkem kui 200 loomemajanduslikku ettevõtet koondava Telliskivi loomelinnaku vastas. Nooruslikus ja atraktiivses piirkonnas on lai valik vaba aja veetmise võimalusi. Kui sellest jääb väheks, on roheline Kalamaja jalutuskäigu kaugusel.

Kesklinn ja vanalinn jäävad 15 minuti pikkuse jalutuskäigu või lühikese trammisõidu kaugusele. Kui oled otsinud investeeringule logistiliselt suurepärast asukohta, siis oled kohale jõudnud. Võta meiega ühendust ja räägime investeerimisvõimalustest Arte Galeriimajas lähemalt!

Telliskivi 49 maja projekteerides loodi kõigepealt väga heade planeeringutega korterid ja alles siis paigutati nende ümber piirkonnaga sobiv arhitektuurne kest. Enamikul kahetoalistest on mugavaks elukorralduseks lisapanipaik ja edelapoolsed rõdud, mis püüavad lõuna- ja õhtupäikest.

Kodu pikenduseks on maja ühiskasutuses olev disainitud vestibüül, mis lisab väärtust ühise lisaruumi ja avaruse näol majas sees. Kõlab hästi? Siis võta meiega ühendust ja räägime investeerimisvõimalustest Arte Galeriimajas lähemalt!

Kas otsid korterit pikaajalise üürniku leidmiseks või soovid pakkuda lühiajalist renti? Arte Galeriimaja sobib mõlemaks otstarbeks. Korterite suurused on täpselt sobivad, et neis oleks mugav elada nii pikaajaliselt, kuid mõistlik välja üürida ka lühiajaliselt. Lisaks on koodlukuga avanevatel korteriustel kaughalduse võimalus, mis tähendab, et Sina ei pea võtmed näpus ringi jooksma vaid saad genereerida läbipääsukoodi kasvõi oma kodust.

Lisateenuste kättesaadavus majas tähendab aga, et soovi korral ei pea üürnike vahetumise vahel ise kohale toimetama minema - koristusteenuse, pesupesemisteenuse või remondimehe, kes korteri järgmise üürniku jaoks korda seab, saab vajadusel tellida kaugteel. Võta meiega ühendust ja arutame, kuidas Arte Galeriimaja saab Sinu investeeringuna tööle hakata!

Arte Galeriimaja vahetust ümbrusest leiab restorane ja tänavatoitu, kohvikuid, butiike, hobi- ja kunstipoode kuid ka näiteks rattastuudio ja massaažisalongi. Loomelinnaku kõrval asub värskelt valminud Balti jaama turg, kust on võimalik soetada kõik igapäevaeluks vajalik - et kõht oleks täis ja värske toidukraam laual.

Välja ehitatud kergliiklusteed, mõnesaja meetri kaugusel asuv trammipeatus ja uuendusi läbiv teedevõrgustik aitavad maja elanikel piirkonnas muretult liigelda. Telliskivi loomelinnaku ning Kalamaja nooruslik ja teotahteline elanikkond loob tulevastele elanikele meeldiva kogukonna, kus aega veeta. Kas Sinu üürnikud sooviksid sellises piirkonnas elada? Kui jah, võta meiega ühendust!