JA ELA ISE

Arte Galeriimaja Telliskivi loomelinnaku vastas toob kokku need, kelle jaoks ilu on elustiil ja mugav funktsionaalsus kohustuslik.

Maja mahutab lahedasti Sinu sõbrad kokkusaamisteks disainitud vestibüülis. Samuti jalgratta, mille saad viia liftiga korterisse või jätta jalgrattamajja.

TERE TULEMAST KALAMAJJA.

Kalamaja elab: Telliskivi loomelinnak, Kultuurikatel ja Kultuurikatla aed muutuvad järjest enam Tallinna kultuurielu tõmbepunktideks. Kalamaja tervikuna on tänaseks muutunud renoveeritud puitmajadega ääristatud tänavate, roheluse ja rohkete kohvikute tõttu armastatud elupaigaks.

Värsket mereõhku saab nautida jalutuskäikudel mere ääres. Süda- ja vanalinn on lähedal - asukoht loob kiire ühenduse nii jalgsi, jalgratta kui ka ühistranspordiga.

VAATA ASUKOHA PILTE

SUUREPÄRANE ELUKESKKOND.

Arte Galeriimaja asub Tallinna ühes kiiremini kasvavas ja populaarsemas piirkonnas. Telliskivi 49 vahetus läheduses asuvas loomelinnakus tegutseb üle 200 ettevõtte. Sealt leiab restorane ja tänavatoitu, kohvikuid, butiike, hobi- ja kunstipoode kuid ka näiteks rattastuudio ja massaažisalongi.

 

Piirkonna kõrghaljastatud jalutustänavad ja mänguväljakutega pargid teevad vabas õhus ajaveetmise nauditavaks - ja populaarseim liikumisvahend siin on jalgratas.

Perton Ehitus - loome kodust elukeskkonda

Perton Ehitus on enam kui kaheteistaastase tegevusaja jooksul seadnud eesmärgiks koduse ja mugava elukeskkonna loomise. Arendusobjekte valides pöörame tähelepanu piirkonna väärtustele ja võimalustele, mida uus kodu võiks oma elanikele pakkuda.
Meie erialast professionaalsust on tunnustatud Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti tänukirjaga, tiitliga „Parim korrastatud maja miljööalal 2016" ning veel mitmete teiste autasudega.
Täna oleme peamiselt Tallinna kesklinnas ja seda ümbritsevates hinnatud asumites ehitanud või taastanud üle 40 elamu ja loonud selle käigus koduse elukeskkonna paljudele peredele. Tutvu meie ehitus- ja arendustöödega lähemalt www.perton.ee